TREK – přední výrobce kol nově v Harfasportu | Harfa Sport
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Souhlasím

TREK – přední výrobce kol nově v Harfasportu

Cyklistika

Leader mezi výrobci kol, TREK, má za sebou již dlouho tradici, se kterou se pojí významná jména šampiónů. V současnosti má firma TREK vedoucí pozici v udávání trendů, co se týče vývoje kol.

TREK – přední výrobce kol nově v Harfasportu

Kořeny americké značky TREK sahají do roku 1976, a od té doby prošla velkými pokrokovými inovacemi. Nabídkou jízdních kol uspokojí TREK všechny cyklisty jak „hobbíky“, tak sportovní nadšence. U nás v Harfasportu naleznete ve TREK řadách horská kolasilniční kola, dětská kola,  elektro kola, ale i speciální kola pro ženy.

Kola TREK najdete na velkých světových závodech a jsou spojována se jmény jako Lance Armstrong, Fabian, Cancellara, Andy Schleck, Sven Nys, Travis Brown, Emily, Batty nebo Katie Compton.

komplexní nabídka výrobce trek

 

Jedinečný model dle vašeho gusta?

Chcete mít takové kolo, které nikdo jiný nemá? Takové, které si můžete vyladit do posledního detailu dle svého vkusu a preferencí? Výrobce TREK s tímto konceptem přichází v podobě PROJECT ONE!

PROJECT ONE ve 4 krocích:

  1. Vyberete si model kola, který poté projde vaší designovou „továrnou požadavků“. Volit můžete horská kola: Procaliber SL (superlehký karbonový rám), Top Fuel SL (celoodpružené kolo), Fuel EX (celoodpružené kolo, hliník, či karbon), nebo silniční kola: Émonda, Madone (aerodynamické), Domane (pohodlný rám), Speed concept (pro závodníky)
  2. Navrhnete svůj jedinečný design
  3. Osadíte kolo komponenty, a to nejen sadami (Shimano, Sram), ale vším, na co si vzpomenete (včetně úprav délky představce, šířky plášťů, výběru odpružené vidlice a tlumičů).
  4. Dorazíte k nám do Harfasportu s vaším návrhem (či k jinému prodejci, který má Project ONE k dispozici) a my vám sdělíme přesnou cenu a termín dodávky. Cena se přibližně pohybuje o 10 – 15 % výše, než je model bez úprav. Záleží však na vás, jaké komponenty si vyberete, od čehož se cena odvíjí.  Po objednání se kola dočkáte zhruba za měsíc.

NAVHRNOUT SVŮJ MTB MODEL

PŘÍBĚH ZNAČKY TREK

Bontrager – cyklistické komponenty a doplňky

Americká značka Bontrager jde ruku v ruce s výrobcem TREK, jelikož její cyklistické komponenty a zapletená kola vybavují všechny TREK modely. Bontrager pokryje bezpochyby celistvé spektrum cyklistických doplňků TOP kvality, do výbavičky tak můžete zakoupit Bontrager přilby, láhve, košíky na láhve, cyklocomputery, duše a lepení, osvětlení, pumpičky, cyklistické brašny, řídítka a další. Kromě toho vyrábí Bontrager také cyklo oblečení a tretry. Bontrager se stejně jako TREK reprezentoval na mnoha světových závodech. U nás naleznete celé portfolio Bontrager produktů

prohlédnout nabídku bontrager.

Zavítejte do testcentra

Potřebujete si kolo vyzkoušet? Žádný problém, v našem testcentru si zapůjčíte kolo z průřezu TREK modelů!

Podobné články

ZÍSKEJTE 100 Kč
NA VÁŠ PRVNÍ NÁKUP

Zadejte e-mail, na který obdržíte slevový kód:

stripes

Sleva platí na první nákup
v celkové hodnotě nad 500 Kč.

logo
Napište nám