Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Souhlasím

Pravidelné cyklovyjížďky s HARFASPORTem

CyklistikaTestováníVýlety

Hledáte parťáka na kolo či inspiraci cyklistických tras pro vaše cyklovýlety? Rádi byste testovali různé modely kol? Přidejte se na naše pravidelné cyklovyížďky.

Pravidelné cyklovyjížďky s HARFASPORTem

organizace vyjížděk

Náš tým zkušených kolegů-cyklistů si pro vás připravil další sérii pravidelných cyklovyjížďěk. Na kolo vyrazíme každou středu v 17:00 od prodejny HARFASPORTu. Aktuální informace najdete na našem Facebooku, kde vás vždy budeme informovat o chystané trase a dalších podrobnostech. 

pro koho jsou naše vyjížďky?

Odpověď je jednoduchá - pro každého! Pokud si chcete po práci aktivně odpočinout, neváhejte a přijďte si společně zajezdit. Prozatím pořádáme vyjížďky určené  pro horská kola a elektrokola, v případě zájmu pro vás však
s potěšením zorganizujeme také vyjížďku na silničních kolech. Díky našemu odbornému týmu se můžete dozvědět informace o správné výživě na kole, o vlajkových lodích aktuální sezóny a další zajímavosti ze světa cyklistiky.

jak se přihlásím na vyjížďku?

s vlastním kolem

Vyrazíte s námi na vlastním kole? Na vyjížďku se přihlaste na e-mailu dejl@harfasport.cz či na tel. č. 773 407 113​ nejpozději do úterního večera před konanou vyjížďkou.

s výpůjčkou kola

Chcete vyzkoušet jiné kolo? Můžete využít naše testcentrum či půjčovnu, a to za zvýhodněnou cenu. Pro půjčení kola je třeba nás kontaktovat předem, nejpozději do předcházejícího úterý do 12:00. Prosíme, abyste uvedli, o jaký typ kola či konkrétní model kola máte zájem, vaši výšku a zda budete mít vlastní pedály. Údaje zasílejte na dejl@harfasport.cz či na tel. č. 773 407 113​.

Cena výpůjčky kola pro společnou vyjížďku: 199,- Kč.

Těšíme se na vás :-).

Podobné články