6 týdnů soutěží a extra výhodných nabídek!

Každý týden soutěž o 7 dárků, a to až do 14. listopadu!

• 4. - 10. října: Těšte se na skvělé helmy Giro.
  • 11. - 17. října: Nadělujeme dárkové poukazy značek Maloja, Leki a Mico.
  • 18. - 24. října: Dárkové poukazy na nákup značek Karpos a OGSO.
  • 25. - 31. října: 7 dárkových poukazů na libovolné produkty FISCHER.
  • 1. - 7. listopadu: Soutěžíme o helmy, brýle a lyže značky Salomon.
  • 8. - 14. listopadu: Atomic naděluje batohy a lyže.

Jak soutěžit

Stačí se zaregistrovat do soutěže na této stránce. Přijde vám to příliš jednoduché? Žádný háček v tom opravdu není, vždyť přece slavíme a nadělujeme! Každý týden se můžete zaregistrovat pouze 1x, ale pokud byste chtěli své šance zvýšit, stačí během týdne nakoupit na prodejně nebo na e-shopu a při opakované registraci jen vyplnit číslo účtenky či faktury.

Čím více nákupů, tím více registrací a možností vyhrát!

Kompletní pravidla soutěže

Bonus na závěr

Na úplný závěr, tedy 15. listopadu ještě vylosujeme ze všech soutěžících dalších 25 z vás, které odměníme dárkovými poukazy a dalšími cenami.

VÝHERCI 25 bonusových cen

Lyžařské brýle Salomon XVIEW PHOTO v hodnotě 2 590 Kč vyhrála Martina Růžičková.
Vaky na lyže HEAD Supershape vyhráli: Martin Kasal, Lucie Veverková a Magdalena Chybová.
Dárkové poukazy na nákup v naší prodejně v hodnotě 1 000 Kč vyhráli: Zdeněk Stejskal, Eva Štípková, Luboš Pavelka, Zdeněk Obst, Lumír Šrámek, Šárka Birasová, Olga Pavezova, Lenka Kunertová a Jaroslav Vančura.
Dárkové poukazy na nákup v naší prodejně v hodnotě 500 Kč a prací prostředky Salto v hodnotě 250 Kč vyhráli: Jana Houžvičková, Martin Wagner, Lukáš Kašák, Matěj Reisner, Stanislav Štengl, Jan Palatka, Barbora Vyhnálková, Anna Schreierová, Karel Veselý, Eliška Myslivečková, Pavlína Brdková a Linda Markéta Zemanová.

Děkujeme všem, kteří jste s námi hráli a gratulujeme všem výhercům!

Soutěže z minulých týdnů

Seznamy výherců a ukončené soutěže

4. - 10. října: Partner soutěže Giro

Soutěž ukončena

Americká značka GIRO má za sebou již 30letou historii a je předním světovým výrobcem cyklistických helem pro MTB i silniční cyklistiku. Nenechte si ujít skvělé helmy značky GIRO, všechny s technologií Mips.

Od 4. do 10. 10. jste hráli o 7 parádních helem značky GIRO, které mají výherce:

11. - 17. října: Partneři soutěže LEKI, Maloja, Mico

LEKI je největším výrobcem holí na světě a u nás najdete jak běžecké tak sjezdové, včetně rukavic. Německá značka Maloja potěší hlavně ženy svým designem outdoorového oblečení a značka Mico je oficiálním prádlem české reprezentace alpského lyžování.

Od 11. do 17. 10. pro vás máme dárkové poukazy na zboží dle vlastního výběru těchto značek:

• 1x dárkový poukaz na nákup zboží značky Maloja v hodnotě 5 000 Kč vyhrála Jana Porkátová
  • 2x dárkový poukaz na nákup zboží značky Mico v hodnotě 4 000 Kč vyhráli Petra Zemanová Marková a Jaroslav Chaluš
  • 4x dárkový poukaz na nákup zboží značky LEKI v hodnotě 3 750 Kč vyhráli Jiří Schejbal, Marek Lavička, Michal Veselý a Václav Diviš

18. - 24. října: Partneři soutěže OGSO a Karpos

Karpos je outoorové oblečení pro skialp, zimní sporty i turistiku, které nebudete chtít sundávat.  Značka OGSO potěší všechny milovníky skialpu parádními lyžemi. Všechny lyže OGSO jsou konstruovány tak, aby fungovaly na absolutně nejvyšší úrovni.

Od 18. do 24. 10. na vás čekají dárkové poukazy na nákup dle vlastního výběru:

• 1x dárkový poukaz na nákup zboží značky OGSO v hodnotě 6 000 Kč
  • 6x dárkový poukaz na nákup zboží značky Karpos v hodnotě 3 000 Kč

1x dárkový poukaz na nákup zboží značky OGSO v hodnotě 6 000 Kč vyhrála Alena Hrzalová

6x dárkový poukaz na nákup zboží značky Karpos v hodnotě 3 000 Kč vyhráli: Jan Rais, Andrea Bouskova, Daniel Svoboda, Martin Velát, Magda Dokoupilová, Marketa Tresnakova.

25. - 31. října: Partner soutěže Fischer

Značka FISCHER je jedničkou na poli běžeckého lyžování a její kolekce obsahuje pro každou úroveň sportovce vše od skate běžek až po běžky na klasiku. Lyže, boty, hole a doplňky.

Od 25. do 31. 10. se můžete těšit na dárkové poukazy FISCHER:

• 1x dárkový poukaz na nákup zboží značky FISCHER v hodnotě 5 000 Kč vyhrála Tereza Dašková
  • 6x dárkový poukaz na nákup zboží značky FISCHER v hodnotě 2 000 Kč  vyhráli: Zdeněk Melichar, Helena Lacmanová, Magdalena Loudová, Milan Buřič, Radek Barhoň, Aleš Holý

1. - 7. listopadu: Partner soutěže Salomon

Značka Salomon, založená v srdci Francouzských Alp reprezentuje alpské i severské lyžování. Prostřednictvím designu orientovaného na funkčnost vnáší Salomon do horských sportů inovace a pokrok.

8. - 14. listopadu: Partner soutěže Atomic

Atomic vyrábí produkty skvěle odpovídající potřebám sjezdových lyžařů pohybujících se na sjezdovkách i mimo ně a běžkařů na lyžařských magistrálách i ve volném terénu. Na lyžích Atomic REDSTER vítězí i Ester Ledecká.