Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Souhlasím

Nová evoluce silničky Cannondale SuperSix EVO 2020

CyklistikaProduktové novinky

Pro sezónu 2020 Cannondale představil novou generaci ikonického silničního modelu SuperSix Evo. Důraz je kladen na co nejlepší aerodynamiku, ale zároveň zachovává vynikající vlastnosti jeho předchůdců. Díky úpravám modelu tak můžete na novém SuperSixu EVO doslova létat!

Nová evoluce silničky Cannondale SuperSix EVO 2020

U nové silničky SuperSix Evo je podpořena maximální aerodynamika pro co nejvyšší rychlost a výkon. Skvělé vlastnosti předchozích generací jako je nízká hmotnost, vysoká pevnost a komfort jsou u tohoto modelu samozřejmostí.

jak se model supersix evo stal nejrychlejší silničkou

Pro dosažení harmonie mezi nízkou hmotností a aerodynamikou využívá SuperSix EVO nový tvar komolých aerodynamických trubek, které minimalizují odpor vzduchu, a zároveň zachovávají nebo vylepšují hmotnost, tuhost a pohodlí předchozích rámů. Tento tvar trubek je klíčovým prvkem elegantní integrované konstrukce, ve které rám, vidlice, sedlovka, řídítka, představec a kola tvoří jeden celek, jenž je připraven pro maximální výkon. To vše vytváří kolo, které jezdci ušetří plných 30 wattů výkonu při 48 km/h oproti předchozí verzi. Díky tomu je SuperSix EVO nejrychlejším lehkým silničním kolem na současném trhu.

Vysoké rychlosti zásadně přispívají zapletená kola HollowGram 45 KNØT, která představují jedny z nejrychlejších univerzálních kol na světě. Své výborné vlastnosti si uchovávají i při použití širokých plášťů.Díky tomu se otevírají zcela nové možnosti pro vyšší rychlost na různých površích.

ještě vyšší komfort

Již krátce po objevení silničky SuperSix EVO na trhu ji začali milovníci silniční cyklistiky vyhledávat pro komfort a kvalitu jízdy. Verze 2020 dopřává však ještě vyšší pohodlí. Nová zadní stavba SAVE, integrovaný zámek sedlovky a sedlovka 27 KNØT zvyšují poddajnost o 18 %. Rám je schopen pojmout pláště o rozměru 30 mm a nová řídítka SAVE nabízejí lepší pohlcování nárazů při nižším aerodynamickém odporu. Tato žiletka tak zaručuje nekompromisní kontrolu a rychlost i na méně kvalitním povrchu.

NEJPŘESNĚJŠÍ INFORMACE O JÍZDĚ

SuperSix EVO také nabízí jezdcům jedinečný způsob, jak se propojit se svým kolem. Integrovaný senzor v předním kole s aplikací Cannondale pro mobilní telefon přináší jezdci extrémně přesné informace o rychlosti, cestě a vzdálenosti. Také nabídne i další informace o jeho kole, zašle servisní připomínky a mnohem více. 

DALŠÍ VYCHYTÁVKY

Díky promyšleným detailům, jako jsou instalované měřiče výkonu Power2Max, pevné osy systému Speed Release a snadno servisovatelné vnitřní vedení kabeláže je SuperSix EVO čistokrevným silničním kolem, na kterém budete létat.

vyberte si svého favorita

SuperSix EVO je nabízen v kotoučovém i ráfkovém provedení brzd. V HARFAPORTU vám nabídneme několik variant této nadupané silničky:

PROHLÉDNOUT MODELY CANNONDALE SUPERSIX EVO 2020

Podobné články