Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Souhlasím

Bajkový kemp na Trutnov Trails pro celou rodinu

CyklistikaWorkshop

Chcete podpořit Vaše děti, aby se nebály na kole v terénu a uměly v něm číst? Chtěli byste si být zároveň i Vy jistější svou technikou v terénu a troufnout si na víc? Připravili jsme pro Vás bajkový kemp techniky jízdy na Trutnov Trails, a to 19.-20. srpna. Počet míst je omezen, neváhejte a vyrazte na intenzivní dvoudenní kemp, který obohatí celou rodinu!

Bajkový kemp na Trutnov Trails pro celou rodinu

KDY: 19. - 20. 8. 2020

KDE: TRUTNOV TRAILS

pro koho JE KEMP URČENÝ?

Kemp je vhodný pro rodiče s dětmi (od 8 let), kteří chtějí trénovat techniku jízdy a díky tomu se cítit jistější v terénu. Také je možnost přihlásit pouze děti a Vy si můžete během doby, kdy budou jezdit, naplánovat vlastní program.

Kempy probíhají odděleně - speciální bajkový kemp pro děti a bajkový kemp pro dospělé. Kempy jsou primárně určené začátečníkům a mírně pokročilým, pokud se však najdou již pokročilejší bajkeři, není problém kemp přizpůsobit individuálně, aby se s námi nenudili a rovněž se něco nového naučili. Cílem je, aby si každý jezdec či jezdkyně z kurzu odnesl/a maximum - proto také techniku trénujeme v menších skupinách (dětský kemp: 10-12 dětí, dospělý kemp: 7-8 účastníků).

o trailech

Traily jsou sítě terénních stezek pro horská kola propletené v lesích, mezi skalami, v kopcovitém terénu. Stezky jsou většinou jednosměrné, takže nehrozí riziko střetnutí se stoupajícím jezdcem při rychlé jízdě dolů. Terénní stezky dolů jsou pak různých obtížností, od lehkých cest přes lávky, kořeny a klopené zatáčky po prudké sjezdy přes kameny a skály, takže si na své přijde každý od začátečníka po experta.

proč trutnov trails?

Bike resort Trutnov Trails neboli TT nabízí terény a překážky pro všechny úrovně ježdění. Cca 22 km stezek se nachází ve východním předhůří Krkonoš v krásných lesích v oblasti Čížkových kamenů a Jestřebích hor. Resort je jedinečný hlavně v tom, že se jednotlivé sekce během výuky dají projíždět dokola, takže si jezdci procvičí probírané prvky vícekrát, aniž by se vyčerpávali v dlouhých výjezdech. Namísto umělých překážek se jezdci učí v reálných pasážích trailů, kdy instruktoři pro nácvik vybírají bezpečné sekce s možností dopomoci a záchrany.

Bajkový kemp povedou tři zkušení certifikovaní instruktoři. Jedním z nich je Vladimír Mládek, vynikající bajker a skvělý servisman od nás z HARFASPORTU.

program:

Sraz je ve středu 19. 8. 2020 v 9:30 u základny (Trailcentrum) ve Lhotě u Trutnova. Po úvodních informacích a seznámení vyrazíme na kolech na traily. Výuka probíhá cca do 16:00, podle energie a zájmu skupiny. Podobné to bude i druhý den. 

CO S SEBOU:

  • Dospělí: horské kolo s odpruženou vidlicí (nejlépe celoodpružené s teleskopickou sedlovkou)
  • Děti: seřízené horské kolo v dobrém stavu
  • Cyklistická přilba (povinná)
  • Batoh se svačinou a pitím
  • Doporučujeme i celoprstové rukavice, případně chrániče kolen a loktů, které lze po domluvě zapůjčit. 

Kompletní doporučená výbava na trailové ježdění

CENA: 2 900 Kč pro dospělé a 2 500 Kč pro děti

Cena obsahuje:

  • Dvoudenní bajkový kemp se službami certifikovaných instruktorů 
  • Permity na Trutnov Trails

Platba proběhne převodem na bankovní účet a domluvíme si jí s Vámi po přihlášení. 

jak se přihlásit? 

Pro přihlášení na bajkový kemp / bajkové kempy a případné doplňující dotazy pište nebo volejte instruktorovi Vladimíru Mládkovi na email mladek@harfasport.cz či na tel. č. 730 895 772. S Vláďou proberete jezdecké zdatnosti a další detaily.

TRUTNOV TRAILS NA MAPĚ

kde se ubytovat?

Tipy na ubytování v blízkosti Trutnov Trails najdete zde.

 

Podobné články