JEDEME ON-LINE! S výběrem poradíme telefonicky, na chatu a zboží doručíme ZDARMA či vydáme z okénka prodejny. Více informací zde
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Souhlasím

Nákup bez rizika! Možnost vrácení zboží Atomic a Salomon do konce února!

Sjezdovky

Přemýšlíte nad darováním lyžařského vybavení pod stromeček, ale máte obavy, že se netrefíte do vkusu nebo velikosti? Hoďte obavy za hlavu! Pořiďte lyžařské vybavení Atomic či Salomon, které můžete případně vrátit až do konce února!

Nákup bez rizika! Možnost vrácení zboží Atomic a Salomon do konce února!

PRODLOUŽENÁ DOBA možnosti VRÁCENÍ

Ať už pořídíte sjezdové lyže a lyžařské boty ATOMIC nebo SALOMON jako vánoční dárek či pro sebe, do 28. 2. 2021 nám je můžete při nevhodném výběru bez uvedení důvodu vrátit či si je vyměnit. Akce platí na ATOMIC či SALOMON lyžařské boty a lyže pro dospělé z kolekce 2020/2021 – při zakoupení do 24. 12. 2020.

JAK případně VRÁTIT ZBOŽÍ?

Případné vrácení proběhne zcela jednoduše. Nepoužité lyžařské vybavení Atomic/Salomon zabalíte do originálního neporušeného obalu a přinesete jej s dokladem o nákupu k nám na prodejnu. Pokud platba lyžařského vybavení proběhne v hotovosti, vrátíme vám zpět hotovost. Pokud zaplatíte platební kartou, pak vám pošleme peníze zpět na bankovní účet. Kompletní obecné podmínky k prodloužené době vrácení najdete zde.

Nedělejte si starosti s výběrem!

 SJEZDOVÉ LYŽE ATOMIC   

 LYŽAŘSKÉ BOTY ATOMIC

SJEZDOVÉ LYŽE SALOMON

LYŽAŘSKÉ BOTY SALOMON

 

Podobné články