JEDEME ON-LINE! S výběrem poradíme telefonicky, na emailu a zboží vám doručíme či vydáme z okénka prodejny. Více informací zde
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Souhlasím

Velkoobchodní prodej | Přijď a nakup

Prodejna

Jste živnostník? Přijďte nakoupit na prodejnu, máme otevřeno ve velkoobchodním formátu pro všechny ičaře bez omezení!

Velkoobchodní prodej | Přijď a nakup

PRODEJNA JE OTEVŘENa PRO všechny držitele ičo

Využijte možnosti komfortního nákupu na prodejně v legislativně možném velkoobchodním formátu. Potřebujete pouze IČO. Nemáte ho? Pak postačí i plná moc od držitele IČO.

Při příchodu do prodejny stačí předložit váš občanský průkaz a živnostenský list, popřípadě plnou moc od držitele živnostenského listu. Stejně tak stačí předložit výpis z obchodního rejstříku či plnou moc jednatele společnosti.

Na prodejnu můžete dorazit kdykoliv během naší otevírací doby, u vchodu zazvoňte. Můžete se také telefonicky domluvit na konkrétním čase. Volejte na tel. č. 284 811 212. 

Záruka na zakoupené zboží ve velkoobchodním formátu bude nadále platit 24 měsíců.

Další možnosti nákupu

Zboží lze objednat také na e-shopu a hned vám jej připravíme a vydáme z prodejny nebo odešleme. Poradíme rádi s výběrem i na dálku. Jsme vám k dispozici na telefonu, on-line chatu či e-mailu, od pondělí do soboty od 10:00 do 19:00. Zboží vám dopravíme ZDARMA od zásilky v hodnotě 1000 Kč.

INFORMACE O OTEVÍRACÍ DOBĚ

Aktuální Provoz 
  • PONDĚLÍ - SOBOTA 10:00 - 19:00

FUNGUJÍ SLUŽBY?

  • Servis je v provozu bez omezení.

Podobné články