Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Souhlasím

Poznejte naše testcentrum!

ProdejnaPůjčovna

Předváděcí kola! Slyšíte tento pojem poprvé? Tak to si rozhodně přečtěte následující článek o našem testcentru!

Poznejte naše testcentrum!

Co je to testcentrum?

Nebojte, nikdo zde na Vás nebude zkoušet žádné pokusy! Je to místo, které byste měli rozhodně navštívit, pokud si vybíráte dražší kolo/ lyže a nechcete kupovat zajíce v pytli. Naše testcentru nabízí velké množství top modelů kol/ lyží od předních světových výrobců! Přijďte si půjčit testovačky třeba na víkend a přesvědčte se na vlastní kůži!

 

Co znamená výraz ,,testovačky“?

Mnoho zákazníků se jistě tohoto názvu zalekne, ale nebojte. Tyto tzv. ,,testovačky“, jak se těmto modelům v branži říká, nejsou žádné zkušební produkty, ale klasické modely z aktuálních kolekcí, které mají sloužit především Vám. Opravdu se tedy nemusíte bát, že by například nesplňovaly určité normy a Vy jste byli jen pokusnými králíky. Naopak si díky nim můžete ulehčit své nákupní rozhodnutí. Kolo/ lyže si před nákupem osaháte, vyzkoušíte v terénu a zjistíte tak klady i případné zápory vybraného modelu.

 

Jak dlouho ,,testovačky“ leží na prodejně?

Pokud si také pokládáte tuto otázku, pak Vás můžeme uklidnit. Vzhledem k tomu, že se jedná o modely z aktuálních kolekcí, tak je jejich pobyt v testcentru omezen pouze na dobu jedné sezóny. Každou sezónu pro Vás nabídku testovaček obměňujeme, abyste mohli zkoušet a zkoušet :)

 

Proč si koupit kolo z testcentra?

Odpověď je jednoduchá. Kola/ lyže z testcentra jsou velmi podobná předváděcím vozům. Ty si někdo párkrát vyzkouší, poté jsou perfektně udržovaná a hlavně je pořídíte s výrazně nižší cenou, což je jen třešnička na dortu. Na některých modelech můžete samozřejmě objevit i malý šrám, ale na funkčnost to rozhodně vliv nemá.

 
Zaujala Vás nabídka nákupu testovacích kol? Prohlédněte si naše nabízené modely!

Podobné články