Dynafit BLACKLIGHT

-20%

Barva:

Velikost:

Skladová dostupnost

Špičková skialpinistická bota s karbonovým komínem Dynafit Blacklight je určena pro náročné horské túry. Více

19 990 Kč –20%
15 992 Kč

Popis

Skialpová bota Dynafit Blacklight je dokonalým spojením lehkosti a výkonu. Je vhodná jak na dlouhá stoupání tak i pro strmé sjezdy v alpském terénu.

Nejnovější člen úspěšné řady TLT byl vyvinut pro oddané sportovce, pro které není žádná výzva příliš velká. V technickém terénu poskytuje naprostou spolehlivost. Nižší hmotnost znamená vyšší výkon a vyšší rychlost. Tato prémiová bota s minimální hmotností 990 gramů a náklonem komínu až 60 stupňů zajišťuje přirozený a energeticky úsporný pohyb při stoupání. Na rozdíl od mnoha jiných lehkých bot je spolehlivá i při sjezdu, což je v náročném terénu se strmými kuloáry nebo vysokou expozicí obzvlášť důležité. Inovativní systém zapínání Twistfit umožňuje rychlé a přesné nastavení přizpůsobení stažení chodidla, kotníku, nártu a paty pomocí snadno otočného nastavovacího kolečka. Díky své optimalizované konstrukci umožňuje Ultra Lock 5.0 rychlé a snadné přechody mezi režimy chůze a lyžování. A také zaručuje bezpečné a stabilní spojení karbonového komínu se skořepinou, což umožňuje výborný sjezdový výkon a podporu. Nově vyvinutá vnitřní botička Dynafitter 5 zajišťuje pohodlí a mobilitu. Nabízí optimální přizpůsobení ihned po vybalení bot z krabice a lze ji také individuálně přizpůsobit podle potřeby.

Stejně jako všechny skialpinistické boty DYNAFIT jsou i boty Blacklight vyráběny ručně v italské Montebelluně a je na ně poskytnuta doživotní záruka.

Blacklight – Speed ​​​​šampion pro náročné túry.

specifikace

  • Hmotnost 990g
  • Šířka 101mm
  • Náklon 15°-18° + uvolnění pro chůzi
  • Rotace komínu 60°
  • Systém zapínání: Ultra Lock System 5.0
  • Vnitřní botička Dynafitter 5
  • Materiál skeletu Grilamid® s karbonem

Parametry

Název parametru Hodnota
Kód produktu 090400168
Model Pánský
Sezóna 2023/2024


>