Hledáme nové kolegy

SERVISNÍ TECHNIK HARFASPORT

Pro náš špičkový servis lyží a kol hledáme servisního technika. Je to skvělá příležitost pro zkušeného technika s láskou k cyklistice, lyžím a sportu vůbec.

CO BYS MĚL UMĚT A CO POŽADUJEME
  • Máš zkušenosti se servisem, opravou a stavbou kol?
  • Dokážeš pracovat samostatně, poradíš si i s těžšími servisními úkoly?
  • Nevadí Ti velká rozmanitost práce, kdy musíš být flexibilní?
  • Baví Tě obor cyklistiky a lyžování?

Pro naši prodejnu jsou zákazníci vždy na prvním místě, takže kromě chuti do práce, manuální zručnosti a šikovnosti je rozhodující, abys rád s lidmi komunikoval, uměl poradit, doporučit, či pomoct.

CO NABÍZÍME
  • Zázemí rodinné firmy s více než 26 let dlouhou tradicí.
  • Přátelský, výborně sehraný tým.
  • Vybavenou dílnu pro cyklistický a lyžařský servis.
  • Top světové cyklistické značky.
  • Pravidelná účast na odborných školeních.
  • Budeš součástí firmy, která patří ve svém oboru k naprosté špičce.
  • Odpovídající platové ohodnocení, spoluúčast na zisku.
  • Firemní nákupy a další benefity.

Pokud máš zájem, napiš našemu vedoucímu Viktorovi!

CHCI BÝT SERVISÁKEM V HARFASPORTU

VEDOUCÍ SERVISU HARFASPORT

Pro náš špičkový servis lyží a kol hledáme vedoucího. Je to skvělá příležitost pro zkušeného technika s láskou k cyklistice, lyžím a sportu vůbec.

  • Máš dlouholeté zkušenosti se servisem opravou a stavbou kol?
  • Jsi připravený zabrat a být oporou stávajícímu týmu?
  • Pracovně si dokážeš udržet nadhled, vyhodnotit priority s orientací na výsledky?
  • Inovativně přistupuješ k práci, umíš se zamyslet nad pracovním postupy a stále je vylepšuješ.
  • Podílel jsi se už na vedení týmu? Je potřeba stálá koordinace.
  • Jsi přátelské a zároveň vůdčí povahy?
  • Obor cyklistiky i lyžování Tě baví a chceš v nich být stále lepší.

CO NABÍZÍME
  • Perfektně vybavenou dílnu pro cyklistický a lyžařský servis.

CHCI BÝT VEDOUCÍM SERVISU

Odborný prodejce Harfasport (kola, lyže)

Bavilo by Tě prodávat lyže a kola? Jezdíš na kole, lyžích či běžkách? Přidej se k nám. Hledáme i mladé kolegy, které rádi zaučíme!

Možnost pracovat brigádně, na zkrácený úvazek či na plný úvazek.

Náplň práce:

  • Oslovení a komunikace se zákazníky na prodejně
  • Poskytování informací a rad zákazníkům
  • Zajistit, aby zákazník u nás byl spokojený
  • Práce se zbožím - kontrola, přeceňování, inventura aj.
  • Další administrativní úkoly spojené s prodejem zboží

Požadujeme:

  • Základní orientace v lyžařském a cyklistickém sortimentu
  • Zkušenost na obdobné pozici
  • Komunikativnost, příjemné vystupování
  • Chuť pracovat, zodpovědnost a spolehlivost

Nabízíme:

  • Zaměstnanecké slevy
  • Možnost testování lyží a kol
  • Sick days
  • Stabilní zázemí ve stále se rozvíjející rodinné firmě
  • Přátelský  a profesionální kolektiv

chci pracovat v harfasportu