Kariéra | Harfa Sport
Souhlasím

HLEDÁME NOVÉ KOLEGY!

Odborný prodejce Harfasport (kola, lyže)

Bavilo by Tě prodávat lyže a kola? Jezdíš na kole, lyžích či běžkách? Přidej se k nám. Pojď, držíme Ti poslední "volnej flek". Hledáme i mladé kolegy, které rádi zaučíme!

Možnost pracovat brigádně, na zkrácený úvazek či na plný úvazek.

Náplň práce:

  • oslovit zákazníka a zjistit, co potřebuje (prostě s ním tak nějak "pokecat")
  • prodat správný produkt (a při tom se zákazníkem probrat třeba rodinnou situaci nebo počasí :-)
  • zajistit, aby zákazník u nás byl spokojený (on je totiž až na prvním místě...)
  • občas přebrat nové zboží a zaskladnit jej (to abychom měli, co prodávat)
  • také si po sobě musíme uklidit na pracovišti....

Požadujeme:

  • základní orientace v lyžařském a cyklistickém sortimentu (něco jako: na kole ve sněhu zapadneš a bez sněhu si nezalyžuješ)
  • komunikativnost (u nás tomu říkáme, být "ukecanej")
  • dobrá nálada, usmívat se (bez toho z Tebe nebude úspěšný prodejce)
  • chuť pracovat, zodpovědnost, spolehlivost (přijít včas do práce, nebrat si, co Ti nepatří,....)
  • velkou výhodou bude, pokud aktivně sportuješ

Nabízíme:

  • finanční ohodnocení 23 000 – 28 000 tisíc/měsíc, provize z prodeje, provize ze soutěží
  • stravenky 80 Kč
  • zaměstnanecké slevy
  • možnost testování lyží a kol
  • sick days
  • stabilní zázemí ve stále se rozvíjející rodinné firmě (zrovna jsme dokončili další prodejní patro)
  • přátelský kolektiv

chci pracovat v harfasportu

ZÍSKEJTE 100 Kč
NA VÁŠ PRVNÍ NÁKUP

Zadejte e-mail, na který obdržíte slevový kód:

stripes

Sleva platí na první nákup
v celkové hodnotě nad 500 Kč.

Napište nám