V pondělí 28. září je prodejna uzavřena.

Souhlasím

Hledáme nové kolegy!

Odborný prodejce Harfasport (kola, lyže)

Bavilo by Tě prodávat lyže a kola? Jezdíš na kole, lyžích či běžkách? Přidej se k nám. Hledáme i mladé kolegy, které rádi zaučíme!

Možnost pracovat brigádně, na zkrácený úvazek či na plný úvazek.

Náplň práce:

  • Oslovení a komunikace se zákazníky na prodejně
  • Poskytování informací a rad zákazníkům
  • Zajistit, aby zákazník u nás byl spokojený
  • Práce se zbožím - kontrola, přeceňování, inventura aj.
  • Další administrativní úkoly spojené s prodejem zboží

Požadujeme:

  • Základní orientace v lyžařském a cyklistickém sortimentu
  • Zkušenost na obdobné pozici
  • Komunikativnost, příjemné vystupování
  • Chuť pracovat, zodpovědnost a spolehlivost

Nabízíme:

  • Zaměstnanecké slevy
  • Možnost testování lyží a kol
  • Sick days
  • Stabilní zázemí ve stále se rozvíjející rodinné firmě
  • Přátelský  a profesionální kolektiv

Kontakt: prace@harfasport.cz

Budeme se těšit!

SERVISNÍ TECHNIK Harfasport (kola, lyže)

Přidej se k nám, bude se na Tebe těšit přátelský kolektiv sportovních nadšenců!

  • Stavba kol, servis lyží
  • Příjem a výdej servisních zakázek
  • Oslovení a komunikace se zákazníky
  • Další administrativní úkoly spojené s prodejem/výdejem zboží