CASHBACK 12 % Z PRODEJNÍ CENY KOLA! PLATÍ POUZE NA NÁKUP KOLA NA PRODEJNĚ DO 30. 6. 2024 NA VŠECHNA DOSPĚLÁ KOLA I TA VE SLEVĚ.

MARTINI FLOWTRAIL Shorts W

-15%
Kolekce 2024

Barva:

Velikost:  |  Tabulka velikostí

Skladová dostupnost

Představujeme Vám dámské cyklistické kraťasy Martini Flowtrail Shorts W – vašeho nového společníka na každou cyklistickou výpravu. Více

3 390 Kč –15%
2 882 Kč

Popis

Ať už míříte do rovin nebo se vypravujete zdolávat horské vrcholy, dámské cyklistické kraťasy Martini Flowtrail Shorts jsou zárukou pohodlí na každém kroku vaší cesty. Navržené s ohledem na potřeby žen, tyto cyklistické šortky přinášejí kombinaci ergonomického designu a technické dokonalosti, která vám umožní užívat si jízdu naplno a bez kompromisů.

Díky sofistikované cyklovložce, která absorbuje otřesy a optimálně rozděluje tlak, budete moci na svém sedle trávit dlouhé hodiny bez jakéhokoli nepohodlí. Lehká funkční látka se skvěle přizpůsobí vašemu tělu a poskytne potřebnou podporu svalům, aniž byste se cítili omezeni ve svém pohybu. Co víc, materiál těchto šortek je vyroben z 100% recyklovaného polyamidu, čímž přispíváte ke šetrnějšímu přístupu k naší planetě.

Flowtrail Shorts W se pyšní i ultra-prodyšným a rychleschnoucím materiálem, který rychle odvádí vlhkost, díky čemuž zůstanete svěží a v suchu po celou dobu jízdy. S širokým pasem pro extra komfort a silikonovými proužky na nohavicích, které zaručují, že šortky zůstanou pevně na místě, jsou tyto šortky synonymem pro pohodlí a funkčnost.

Nezáleží na tom, kam vás vaše cyklistické dobrodružství zavede, Flowtrail Shorts W jsou připraveny vás doprovázet s elegancí a výkonem. Vyrobeno v Evropě.

specifikace

  • Ergonomický design a vysoce kvalitní cyklovložka zaručují pohodlí i na těch nejdelších výletech.
  • Lehká a funkční látka poskytuje optimální kompresi a podporuje svaly, zatímco vám umožňuje neomezený pohyb.
  • 100% recyklovaný polyamid - s Flowtrail Shorts W přispíváte k ochraně životního prostředí.
  • Ultra-prodyšný a rychleschnoucí materiál udržuje vaši pokožku svěží a suchou po celou dobu jízdy.
  • Široký pas a silikonové proužky na nohavicích zajistí, že šortky zůstanou pevně na svém místě bez ohledu na aktivitu.

Parametry

Název parametru Hodnota
Kód produktu 420400063
Sezóna 2024
Model Dámský

Tabulka velikostí

>