Oakley ARC5 Pro

-25%
Výprodej

Barva:

Velikost:

Skladová dostupnost

Lyžařská helma Oakley ARC5 Pro byla navržena ve spolupráci s hvězdou světového lyžování - Aleksanderem Kildem. Jedná se o plnohodnotnou lyžařskou helmu s nejvyššími nároky pro alpské disciplíny - certifikace FIS. Více

16 190 Kč –25%
12 143 Kč

Popis

Helma Oakley ARC5 Pro má patentovaný systém Multi-Directional Impact Protection System (MIPS), který chrání hlavu před údery ze všech úhlů. Technologie je navržena ve spolupráci s mozkovými chirurgy a výzkumníky, aby poskytovala co nejlepší ochranu. MIPS funguje tak, že přilba má na vnitřní straně další ochrannou vrstvu, která umožňuje vnější vrstvě rotovat a sledovat zdvih / otřes, což snižuje působící sílu až o 50 %.

Karbonová pěna M-Forge je schovaná pod pláštěm na přední a boční straně přilby. Navrženo pro tlumení nárazu do slalomové brány. Navrženo pro optimální integraci s brýlemi Oakley. Zúžený pruh kolem přilby, v oblasti popruhu, zvýší přilnavost a bezpečně usazení brýlí na obličeji. Polstrování uší je navrženo tak, aby záchranáři mohli rychle a bezpečně sundat tuto část, pokud je třeba, v případě nárazu, stabilizovat hlavu nebo krk. Skořepina helmy DESIGN SUPER-TUCK má unikátní design v zadní části, která umožňuje agresivní pozici jezdce aniž by helma zasahovala do krku / těla. Vnitřní stélka hlavy POLARTEC POWER GRID je jednoduše odnímatelná, dobře odvádí pot a je samozřejmě pratelná. 

Ochranný hránič obličeje je integrovaný do skořepiny a lze ho přidávat a odebírat dle volby bez nářadí. Konfigurovatelná stélka je navržena tak, aby umožnila vylepšit vnitřní prostor helmy dle tvaru hlavy pro maximální pohodlí. 

Specifikace
  • Karbonová pěna - M-Forge
  • MIPS - vícesměrný systém ochrany proti nárazu
  • Polstrování uší  - záchranáři mohou náušníky rychle a bezpečně sejmout, pokud je potřeba stabilizovat hlavu nebo krk v případě pádu
  • Vnitřní stélka - odnímatelná, omyvatelná, odvádějící vlhkost
  • Nastavitelné polstrování - lze přizpůsobit tvaru hlavy pro větší pohodlí
  • Optimální integrace s brýlemi Oakley
  • Integrovaný chránič brady lze nasadit a sundat bez použití nářadí
  • Certifikace FIS

Parametry

Název parametru Hodnota
Kód produktu 080112890
Sezóna 2022/2023
Model Pánský / Dámský


>