CASHBACK 12 % Z PRODEJNÍ CENY KOLA! PLATÍ POUZE NA NÁKUP KOLA NA PRODEJNĚ DO 30. 6. 2024 NA VŠECHNA DOSPĚLÁ KOLA I TA VE SLEVĚ.

Oakley GRIDSKIN BIBSHORT

Barva:

Velikost:

Skladová dostupnost

Cyklistické kraťasy s kšandami a prémiovou cyklovložkou Oakley GRIDSKIN nabízejí komfort a zároveň ochranu i na delších výjezdech. Více

6 890 Kč –15%
5 857 Kč

Popis

S Oakley Gridskin Bibshort vstupujete do nové éry cyklistiky, kde je bezpečnost, pohodlí a styl na prvním místě. Nechejte se unést revolucí a prožijte každý kilometr s neuvěřitelným pocitem jistoty a komfortu. Oakley Gridskin bibshort - váš nový parťák na cestě za dobrodružstvím.

Tyto kraťasy nejsou jen dalším kouskem oblečení ve vaší šatně; jsou vaším nejlepším parťákem na každém kilometru, ať už na závodní trati nebo při ranní vyjížďce. Vyvinuto ve spolupráci s italskou legendou Q36.5, což zaručuje nejkvalitnější materiály a dokonalou cyklovložku.

První co vás na těchto kraťasech zaujme, je unikátní 4D tisková technologie GRDXKN, která vám nabízí nejen nevídanou odolnost proti oděru, ale i hydrofobní vnější vrstvu, odolávající vodě a nečistotám. Oakley Gridskin integruje exkluzivní Oakley ochrannou strukturu přímo do tkaniny, jež přináší dodatečnou ochranu v případě neočekávaných pádů a skluzů. S těmito kraťasy budete mít vždy pocit bezpečí, kdykoliv sednete na kolo.

100% vyrobeny v Itálii, tyto kraťasy využívají jen to nejlepší z prémiových italských tkanin, které zaručují komfort, odolnost a štíhlý design. A co víc, jsou vyrobeny z recyklovaných materiálů, čímž přispívají k lepší ochraně naší planety.

specifikace

  • Inovativní 4D tisková technologie pro nevídanou odolnost a komfort
  • Exkluzivní ochranná struktura pro maximální bezpečnost
  • Vyrobeno z prémiových italských tkanin s důrazem na udržitelnost
  • Luxusní detaily a provedení pro stylový vzhled
  • Optimální kombinace materiálů pro nejvyšší pohodlí
  • Komfort bez kompromisů - tyto kraťasy nabízí dokonalou kombinaci pružnosti, pohodlí a prodyšnosti, která vás udrží ve formě a pohodě i při nejnáročnějších výjezdech.
  • Materiál 79% polyesteru, 19% elastanu a 2% spandexu,

Parametry

Název parametru Hodnota
Kód produktu 220500705
Sezóna 2024
Model Pánský


>