CASHBACK 12 % Z PRODEJNÍ CENY KOLA! PLATÍ POUZE NA NÁKUP KOLA NA PRODEJNĚ DO 30. 6. 2024 NA VŠECHNA DOSPĚLÁ KOLA I TA VE SLEVĚ.

Ortovox ALL MOUNTAIN LONG SOCKS M

Barva:

Velikost:

Skladová dostupnost

Teplé, bezešvé, funkční pánské podkolenky Ortovox ALL MOUNTAIN LONG SOCKS stvořeny pro náročné dny v horách. Spolehlivě tě ochrání před chladem a udrží tvoje nohy v pohodlí. Více

1 099 Kč

Popis

Pánské podkolenky ALL MOUNTAIN LONG SOCKS nejen že drží nohy v teple, ale taky skvěle odvádí vlhkost. Vysoký komfort jim dodává také Merino vlna, technologie bezešvého pletení a speciální struktura úpletu. Díky tomu nemají žádné švy, které by tlačily v botách. To vše skvěle poslouží během dlouhých horských výstupů ve vysokých nadmořských výškách. 

Na všechna vysokohorská dobrodružství

Pohodlná manžeta, ergonomický střih a podpora kotníku a klenby zajišťují pohodlné nošení i v těžkých turistických nebo alpinistických botách. Polstrovaná oblast paty a špičky činí ponožku odolnou a absorbuje malé nárazy při chůzi do kopce a z kopce. V neposlední řadě moderní a veselý design dělá z ALL MOUNTAIN LONG SOCKS ideálního společníka pro náročné a dlouhé horské a vysokohorské túry v chladných dnech.

specifikace

  • Speciální pletení, každá zóna plní svůj účel
  • Jsou vyrobeny bezešvou technologií pletení, to znamená, že jsou pleteny do kruhu, díky čemuž nemají žádné švy, které by tě v botách tlačily. Nalezneš na nich zóny s různým typem úpletu, přičemž každá zóna ať už na chodidle nebo holeni nabídne to, co nejvíce potřebuješ:
  • Špičky s plochými švy - pro eliminaci puchýřů.
  • Vyztužená pata a špička - pro lepší komfort a delší životnost.
  • 360° pás kolem klenby chodidla s výbornou prodyšností a odvodem vlhkosti.
  • Ponožka je ergonomicky tvarovaná na levou a pravou nohu zvlášť.
  • Podpora kotníku a klenby, díky čemuž se ponožka nekrčí a nesjíždí.
  • Komfortní elastická manžeta proti sjíždění ponožky.

Parametry

Název parametru Hodnota
Kód produktu 061600557
Sezóna 2023/2024
Model Pánský


>