Holky na kole

Dámská cyklistika je skvělým příkladem toho, jak mohou ženy spojit sportovní aktivity s elegancí a ženskostí. Dámské vybavení na kolo je nyní na skvělé úrovni, přináší nejen kvalitu a pohodlí, ale také stylový design.

Hlavní výhody dámského kola

  • Ergonomický design - znamená přizpůsobení geometrie dámského kola specifikům ženského těla, tj bere v úvahu, že ženy mají v poměru k tělu delší nohy, než muži. 

 

  • Dámské komponenty - například sedlo - které je nejlepším příkladem, jak dosáhnete většího pohodlí, než na uni kole. Dále to bývají například gripy, kratší řídítka, případně kliky.

 

  • Měkčí odpružení - vidlice a tlumič počítají s tím, že ženy při při stejné výšce mají menší hmotnost a vidlici, případně tlumič, tomu lze přizpůsobit.

 

 

 

Dámské cyklistické oblečení a doplňky

 

  • Cyklistické přilby se většinou liší od pánských pouze designem - ale i ten je důležitý, aby jste se na kole cítila skvěle a doladila promyšlený outfit

 

  • Dámské cyklistické boty jsou významným doplňkem pro dosažení pohodlí i výkonu na kole. Dámské varianty jsou nejen v menších velikostech, ale jsou také užší a lépe sedí.

Abychom vám zjednodušili výběr, připravili jsme pro vás nápady, jak oblečení a doplňky vyladit - inspirace najdete zde

 

 

 

 

 

 

Trh s cyklistickým vybavením stále více zaměřuje na potřeby žen a nabízí jim možnost být aktivní, sportovat a zároveň si užívat elegantní a ženský styl. V široké nabídce si vyberete ať už jste aktivní sportovkyně nebo chcete jezdit na cyklovýlety s dětmi. Důležité je pohodlí, které dámské vybavení nabízí a pak samozřejmě design, ve kterém se budete cítit skvěle. Cyklistika nikdy nebyla zábavnější!

Pokud si nejste jistá výběrem, kontaktujte nás nebo přijďte na prodejnu, kde vám naši odborníci s výběrem rádi poradí. Těšíme se na vás!