Salomon E S/MAX 10 + MI12 GW F80

Kolekce 2025

Barva:

Délka:

Skladová dostupnost

Sportovní sjezdové lyže Salomon E S/MAX 10 jsou ideálními lyžemi na upravenou sjezdovku, kdy díky širšímu středu jsou skvělou univerzálkou na celý den. Více

17 550 Kč

Popis

Sportovní sjezdová lyže Salomon E S/MAX 10 v sobě skrývá sendvičové jádro, kdy dřevo s kombinací se dvěma titanalovými pláty zaručuje dlouhou životnost a především výborné jízdní vlastnosti. Samotný nájezd do oblouku je velice klidný a přesný a jede tak po celou dobu jeho průjezdu, kdy díky zmiňované šířce pod botou je následné přehranění opravdu příjemně pohodové. Lyže jsou více krojenější, což zaručí výborné jízdní vlastnosti, bez extrémní vynaložení síly.

Konstrukce lyže Edge Amplifier GS, určená pro lyže GS, přenáší 100 % energie na hranu a zajišťuje tak bezkonkurenční výkon při držení na hraně. Špička lyže Crossover Tip je vyvinuta tak, aby pohlcovala vibrace a zajišťovala neústupný kontakt lyže se sněhem, což pomůže drtit lyže v každém terénu a za všech sněhových podmínek. Full Sandwich celosendvičové bočnice zaručují stabilitu a přesné ovládání a zlepšují výkon díky účinnému držen na hraně a dobrému kontaktu lyže se sněhem.

Skvělý zážitek s lyžemi  Salomon E S/MAX 10 zažije lyžař jak na raním upraveném sněhu, tak následně v odpoledních zhoršených podmínkách - skvělá univerzální lyže na celý den za jakéhokoli počasí.

Specifikace

  • Určení - Univerzálka/Allround, Allmountain
  • Úroveň - pokročilý
  • Vázání - M12 GW
  • Jádro - dřevěné
  • Technologie - Crossover Tip / Deska Easytrack Monopart / Double Ti / Edge Amplifier GS / Full Sandwich Sidewal construction / Poplar Woodcore / On Piste Profile / QR Code / Rental Chamfer / Tail Protector / Tip Protector

Související články

Parametry

Název parametru Hodnota
Kód produktu 010102161
Sezóna 2024/2025
Model Pánský
Profil jezdce Sportovní
Vázání S vázáním
Rádius 14.0


>