Scarpa F1 3.0 2023

DOPRAVA ZDARMA
Kolekce 2023

Barva:

Velikost:

Skladová dostupnost

Bota Scarpa F1 3.0, s řadou ocenění, je velmi lehká a pohodlná skialpová bota, která má jednoduché obouvání a nastavení. Již několik sezon součástí výbavy HS ČR. Více

15 590 Kč

Popis

Skialpová bota Scarpa F1 3.0, kde jejím základem je koncepce Grilamidového skeletu s technologií Axial Alpine. Díky zeštíhlení skeletu je bota lehčí, výborně kopíruje anatomii chodidla, poskytuje lepší citlivost a přesnější přenos síly na lyži.

Potřebnou tuhost boty pro sjezdové pasáže a kontrolu torze zaručuje zpevnění komínu X-CAGE EVO a CARBON CORE EVO, což je karbonový díl, umístěný uvnitř skeletu. Oba systémy zpevňují boty, kde je potřeba, bez zbytečného navyšování její hmotnosti. Díky CARBON CORE EVO je zdokonalen přenos síly na lyži celou délkou skeletu. Výrazně posílená pohyblivost komínu umocňuje komfort chůze.

Nově vytvarovaný asymetrický jazyk z materiálu Pebax Arkema přispívá ke zvýšení komfortu, usnadňuje obouvání a vyzouvání, umožňuje přirozenější chůzi a přitom zajišťuje výbornou oporu pro sjezd. Snadno ovladatelný mechanismus manuálního přepínání mezi modem chůze a sjezdu. Jednoduchá a přitom efektní fixace nohy v botě pomocí 3 systémů: BOA k rychlému a přesnému stahování nohy, Fast Buckle Closure individuální nastavení a stahovací Velcro® pásek.

Odlehčena podrážka Vibram®/SCARPA® UFO EVO je zárukou bezpečného pohybu ve skalnatém terénu, na ledu a sněhu, její dezén brání hromadění sněhu mezi botou a vázáním. Boty jsou kompatibilní s TLT vázáním. Díky systému Quick Step TLT, v přední části, je nastupování a vystupování z vázání mnohem snazší i v hlubokém sněhu.

Šněrovací tepelně tvarovatelné vnitřní botičky Pro Flex Evo zajišťují výbornou tepelnou izolaci, prodyšnost, odvod potu, pohodlí a odolnost. Tkaničky jsou součásti balení.

Specifikace
  • Obuv - pro muže
  • Materiál - Grilamid, Pebax
  • Podrážka - Vibram® UFO Evo
  • Přezky - 2, BOA, Velcro® pásek
  • Vnitřní botička - Intuition Pro Flex Evo
  • Vázání - Alpine Touring TLT
  • Hmotnost - 1260 g

Parametry

Název parametru Hodnota
Kód produktu 090400129
Model Pánský
Sezóna 2022/2023
Profil jezdce Rekreační


>