Máme letní provozní dobu! Pondělí až pátek 10-19. O víkendu 10-16.

Stöckli Laser SC/MC Fullflex D20 MC12

Nová kolekce 2024

Barva:

Délka:

Skladová dostupnost

Lyže Stöckli Laser SC je vybavená řadou technologických funkcí, které nabízí nekonečnou zábavu. Více

34 990 Kč

Popis

Lyže Stöckli Laser SC je skutečný všeuměl. Přesvědčí za všech sněhových podmínek a vždy vypadá dobře v každé situaci. Díky vlastnímu výběru desek a vázání si lyžař můžete vybrat, zda chce mít pod botami raději pohodlný cruiser nebo vysoce výkonné sjezdové lyže.

Size Optimized Construction - modely FIS jsou přesně přizpůsobeny individuálním fyzickým a jízdním předpokladům ve formě i konstrukci. Lýže je dokonale sladěné s lyžařskou úrovní sportovce a vyhovuje pravidlům FIS. Solid Metal Edge - širší hrany z mimořádně robustního materiálu a chytrý design navíc chrání povrch lyží před poškrábáním či poškozením. A také prodlužuje životnost lyží. Full Edge Contact - lyže je na špičce širší a tím je snadnější i rychlejší zahájení oblouku a vylepšení přilnavosti v zatáčce, díky delší kontaktní délce hrany. Flex Torsion Control - speciální výřezy v příčném i podélném směru zajišťují, že přední a zadní část lyže je měkčí, pokud jde o ohyb a torzi. Lyže se tak může na jedné straně snadněji ohýbat, což usnadňuje řízení do zatáček. Na druhou stranu lze vždy udržet kontrolu nad lyží v přehranění, protože kroucení lyže zůstává přizpůsobivé.

Nejste si jistí, jaké lyže jsou pro vás nejvhodnější? Kontaktujte nás, rádi vám poradíme.

Pokud si lyže objednáte s osobním vyzvednutím na prodejně, seřídíme vám je na místě - prosím přineste sebou vaši lyžařskou botu. Pokud budete chtít lyže poslat, budeme vás kontaktovat a seřízení s vámi doladíme.

Specifikace
  • Vázání - MC12
  • Deska - MC Fullflex D20
  • Konstrukce - sendvič
  • Povrch - Polyamid
  • Skluznice - Racing grafit
  • Technologie - FEC, SME, SOC, FTC
  • Sidecut - 123 / 72 / 104 mm, 177 cm
  • Radius - 16,2 m, 177 cm

Související články

Parametry

Název parametru Hodnota
Kód produktu 010102086
Sezóna 2023/2024
Model Pánský


>