Máme letní provozní dobu! Pondělí až pátek 10-19. O víkendu 10-16.

Stöckli Laser WRT ST/SRT Carbon D20 SRT12

Nová kolekce 2024

Barva:

Délka:

Skladová dostupnost

Lyže Stöckli Laser WRT ST je inspirována závoděním, vyrobena pro ty nejvyšší nároky - kompletní závodní DNA, zabalená do jedné lyže. Více

42 475 Kč

Popis

Lyže Stöckli Laser WRT ST spojuje přednosti obří slalomové lyže se slalomovou lyží a je tak perfektní lyží pro sjezdovky. Laser WRT reaguje rychle a pružně, ať už jde o krátké nebo dlouhé zatáčky. S novými karbonovými vložkami Carbon Power Turn, pod dřevěným jádrem, je ještě citlivější a znatelně více zrychluje ze zatáček. A to vše bez ztráty stability a plynulosti. Stručně řečeno - lyže Stöckli Laser WRT ST slibuje vysokou rychlost, přesné zatáčky a neuvěřitelný výkon.

Solid Metal Edge - širší hrany z mimořádně robustního materiálu a chytrý design navíc chrání povrch lyží před poškrábáním či poškozením. A také prodlužuje životnost lyží. Full Edge Contact - lyže je na špičce širší a tím je snadnější i rychlejší zahájení oblouku a vylepšení přilnavosti v zatáčce, díky delší kontaktní délce hrany. Carbon Power Turn - v počáteční fázi oblouku se napínají podélná karbonová vlákna a na konci oblouku vystřelí a zrychlí lyži ven z oblouku. Carbon Steering Control - technologie CSC byla úspěšně použita na světovém poháru v alpském lyžování. U řady Flex se karbonový laminát ideálně ohýbá, takže lyže neztratí nic ze svého dokonalého vyladění. Při silných nárazech je karbonový laminát pod napětím, což má za následek menší zploštění na sněhu.

Nejste si jistí, jaké lyže jsou pro vás nejvhodnější? Kontaktujte nás, rádi vám poradíme.

Pokud si lyže objednáte s osobním vyzvednutím na prodejně, seřídíme vám je na místě - prosím přineste sebou vaši lyžařskou botu. Pokud budete chtít lyže poslat, budeme vás kontaktovat a seřízení s vámi doladíme.

Specifikace
  • Vázání - SRT12
  • Deska - SRT Carbon D20
  • Konstrukce - sendvič
  • Skluznice - Racing Graphite
  • Technologie - SME, FEC, CSC, CPT
  • Sidecut - 118 / 66 / 100 mm
  • Radius - 14,8 m / 172 cm

Související články

Parametry

Název parametru Hodnota
Kód produktu 010101973
Sezóna 2023/2024
Model Pánský
Profil jezdce Sportovní / Expert
Vázání S vázáním
Rádius 14.8

Technologie

SANDWICH SIDEWALL TECHNOLOGY

 

zobrazit více

Solid Metal Edge

Stöckli začala zahrnovat širší hrany do všech svých lyžařských modelů. To nejen prodlužuje životnost lyže, ale...

zobrazit více

FULL EDGE CONTACT

zobrazit více

>