Máme letní provozní dobu! Pondělí až pátek 10-19. O víkendu 10-16.

Hannes Strolz / POP by Hannes Strolz Benny 2023

Nová kolekce 2024

Barva:

Velikost:

Skladová dostupnost

V roce 2021 firma Strolz nejen přechází od lyžařských bot Strolz k nové značce Hannes Strolz, ale představuje také novou podznačku POP od pana Hannese Strolze. 100 let zkušeností, 100 let přizpůsobených lyžařských bot vyrobených v Rakousku. Více

27 999 Kč

Popis

POP by Hannes Strolz Benny je model lyžařských bot pro širokou lyžařskou veřejnost, určený pro muže, kteří upřednostňují volnější pocit z jízdy, požadují větší pohyblivost a vyžadují především komfort, kombinovaný s vysokým výkonem lyžařských bot - nahrazuje model Freeride. Model má přepínáním SKI / GO, pohodlnou nártovou část skeletu, pro snazší nazouvání / vyzouvání a nemá agresivní náklon - díky tomu je lyžování komfortnější. Nová značka POP by Hannes Strolz je barevně i designově velmi povedená.

Design manžety byl vyvinut pro snadný vstup a výstup, přezky jsou vyrobeny pro snadnou manipulaci i v rukavicích, nový profil podrážky má lepší gryf při spojení s vázáním, ale i při chození. Nový canting má jemné nastavení nohou ("O" či "X") a optimální přenos síly do lyže.

Základní filosofií značky POP by Hannes Strolz je individuální tvarování lyžařských bot dle potřeb každého lyžaře, či lyžařky a s tím související možnosti řešení anatomických anomálií nohy, jakými jsou například různé výrůstky, zborcené nebo zkrácené nožní klenby, poúrazové stavy dolní části nohy, široké lýtkové svalstvo a samozřejmě také celkové postavení nohou ("O“ nebo "X“).

Vývoj systému Foam-Fit, tj. vypěnění meziprostorů vložky, pomohl při individualizaci a přizpůsobení plastových lyžařských bot k dosažení dokonalého přizpůsobení nohy v botě. Přestože byl tento systém použit i u jiných značek, žádnému jinému výrobci se nepodařilo tuto techniku ​​zdokonalit tak, jako značce Hannes Strolz, která si vybrala (stejně jako u kožených lyžařských bot) výrobu syntetických lyžařských bot na míru. Skok do nové éry byl tedy konečně dokončen a pan Martin Strolz byl schopen společnost ještě rozšířit. Firma Hannes Strolz je v současné době jedinou a pouze 100 % lyžařskou botou "šitou" na míru. Roky zkušeností a nové poznatky vytvořily nejlepší lyžařské boty na světě. Individuálně, "šité" na míru, z nejlepších materiálů, to je značka POP by Hannes Strolz.

Pro individuální tvarování lyžařských bot je nutné se předem objednat na stránkách - https://strolz.cz/autorizovany-partner

Firma Hannes Strolz / POP by Hannes Strolz je renomovaný rakouský malovýrobce lyžařských bot, který na trhu působí od roku 1921. Její manufaktura se nachází na úpatí hory Arlberg, v těsné blízkosti nejluxusnějších lyžařských středisek Rakouska - Lech, Zürs a St. Anton.

Specifikace
 • Orientační rozsah flexe 100 - 110
 • Dokonale padnoucí
 • Nová anatomická konstrukce
 • SKI/GO - nový mechanismus  Lyže / Chůze
 • Nastavitelný, třístupňový systém hliníkových přezek s mikronastavením
 • Perfektní držení a pohodlí nohy v botě
 • Optimální přenos síly
 • Vnitřní botička Touring
 • Širší pásek na suchý zip pro dobré držení a stabilitu
 • Canting
 • K botám doporučujeme speciální lyžařskou vložku / stélku od firmy Sidas
 • POP by Hannes Strolz ve firmě HarfaSport Praha video - https://youtu.be/ITJN-fg5GN4

Související články

Parametry

Název parametru Hodnota
Kód produktu 010401273
Sezóna 2023/2024
Model Pánský


>