Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Souhlasím

Strolz Racing Blue W 2021

Kolekce 2021

Barva:

Velikost:

Skladová dostupnost

Strolz Racing Blu W je model dámských lyžařských bot určený pro výbornou lyžařku na sjezdovku i mimo ní. Více

21 999 Kč

Popis

Strolz Racing Blue W je dámský model lyžařských bot určený expertkám a výkonnostně orientovaným lyžařkám, které vyžadují precizní a citlivý přenos sil mezi jezdcem a lyží. Nastavitelný, třístupňový systém hliníkových přezek s mikronastavením, perfektně vymyšlený systém překrytí boty a ručně vyrobená vnitřní botička nohu perfektně drží a tím optimálně přenáší síly na lyži.

Nový design manžety byl vyvinut pro snadný vstup a výstup, přezky jsou vyrobeny pro snadnou manipulaci i v rukavicích, nový profil podrážky je pro lepší gryf při spojení s vázáním ale i při chození a nový canting s jemným nastavením nohou ("O" či "X") a pro optimální přenos síly.

Základní filosofií legendární značky Strolz je individuální tvarování lyžařských bot dle potřeb každého lyžaře či lyžařky a s tím související možnosti řešení anatomických anomálií nohy, jakými jsou například různé výrůstky, zborcené nebo zkrácené nožní klenby, poúrazové stavy dolní části nohy, široké lýtkové svalstvo a samozřejmě také celkové postavení nohou ("O“ nebo "X“).

Pro individuální tvarování lyžařských bot je nutné se předem objednat na stránkách - https://strolz.cz/autorizovany-partner

Strolz je renomovaný rakouský malovýrobce lyžařských bot, který na trhu působí od roku 1921. Jeho manufaktura se nachází na úpatí hory Arlberg, v těsné blízkosti nejluxusnějších lyžařských středisek Rakouska - Lech, Zürs a St. Anton.

Specifikace
  • Orientační rozsah flexe - 110 až 130
  • Nastavitelný, třístupňový systém hliníkových přezek s mikronastavením
  • Perfektní držení a pohodlí nohy v botě
  • Optimální přenos síly
  • Ručně vyrobená vnitřní botička
  • Širší pásek na suchý zip pro dobré držení a stabilitu
  • Canting
  • Velikost - 37 až 42
  • K botám doporučujeme speciální lyžařskou vložku / stélku od firmy Sidas

Související články

Parametry

Název parametru Hodnota
Kód produktu 010400902
Sezóna 2020/2021
Model Dámský


>