Máme letní provozní dobu! Pondělí až pátek 10-19. O víkendu 10-16.

Sweet Protection Volata Mips TE

Barva:

Velikost:

Skladová dostupnost

Závodní lyžařská helma Sweet Protection Volata MIPS Team Edition s certifikací FIS s variabilní termoplastickou skořepinou, technologií MIPS a připravou pro snadnou montáž chrániče brady, je vyrobena ve spolupráci se sportovci Henrikem Kristoffersenem. Více

7 490 Kč –25%
5 618 Kč

Popis

Závodní lyžařská helma Sweet Protection Volata MIPS Team Edition, s designem Henrik Kristoffersen, představuje nejnovější závodní přilby schválené FIS. Tento model lze osadit slalomovým chráničem brady, takže je vhodný pro všechny disciplíny.

Přilba Sweet Protection Volata MIPS Team Edition využívá termoplastickou skořepinu s variabilní elasticitou, kombinovanou s  pokročilou technologií tlumení nárazů a technologií MIPS. Kromě toho mají všechny závodní přilby přední a zadní zalisované štíty Gate Shield, které chrání přilbu před nárazy na slalomové tyče. Dalšími funkcemi jsou náušníky pro nouzové vyjmutí a dvoudílné ušní porty pro zlepšení sluchu v helmě. Dále pak vyhovuje slalomovému chrániči brady Sweet Protection, který lze bezpečně namontovat / odmontovat během několika sekund, bez potřeby jakéhokoli nářadí. Chránič brady se prodává samostatně.

Helma Sweet Protection Volata MIPS Team Edition je vybavena technologií 3-layer MIPS® (Multi - Directional Impact Protection System) a  skládá se ze tří hlavních částí: ABS Race termoplastická skořepina, kluzná vložka MIPS® a elastomery, které první dvě části spojují. V případě nárazu pod úhlem se elastomery natáhnou, a umožní tak mírný pohyb skořepiny přilby vůči kluzné vložce MIPS®, čímž dojde k absorbci rotačních sil, které by se jinak přenesly až na mozek.

Specifikace
  • FIS schválené závodní helmě se snadno nasadí slalomový chránič brady
  • ABS Race - termoplastická skořepina
  • Impact Shields -  technologie ochrany proti nárazu, která rozděluje nárazy zevnitř na větší plochu v klíčových zónách
  • Gate Shields - zalisovaná In-molded EPP pěna s polykarbonátem pro ochranu přilby před nárazy do bran
  • Quick-fit and no-tools required Chin Guard - rychlá montáž chrániče brady bez použití nářadí / chránič brady se prodává samostatně
  • Race specific micro adjustment ratchet buckle - závodní specifická mikronastavitelná přezka s ráčnou
  • Emergency removal earpads - nouzové odstranění náušníků
  • Two-piece ear ports - porty pro zlepšení sluchu v helmě
  • 3-layer MIPS - unikátními 3-vrstvý systém, který snižuje rotační síly působící na mozek
  • Montáž Chin Guard video - https://youtu.be/lqoWUiEFXXM

Parametry

Název parametru Hodnota
Kód produktu 080112944
Sezóna 2022/2023
Model Pánský / Dámský


>