UYN Energyon Shirt

-25%
Výprodej

Barva:

Velikost:

Skladová dostupnost

Nejlehčí tričko, jaké kdy značka Uyn vyrobili, určené pro extrémně namáhavé sportovní aktivity s těžkým potem. Více

2 290 Kč –25%
1 718 Kč

Popis

Uvolněte svou energii. Posuňte své tělo na maximální výkon. Vrhněte se do aktivit s vysokou intenzitou. Nyní je tu Energyon - spodní prádlo tak lehké, že se stává vzduchem. Díky pokročilému systému řízení teploty Flowtunnels vytvářejí mikro perforace a trojrozměrné kanály výjimečný průtok vzduchu na pokožce, který ochlazuje tělo a rozptyluje nadbytečné pocení.

Nejlehčí tričko, jaké kdy značka Uyn vyrobili, určené pro extrémně namáhavé sportovní aktivity s těžkým potem. Váží pouhých 80 gramů a může se pochlubit nejvyšší koncentrací transpiračních technologií. Otvory různého průměru umístěné ve specifických částech trička, trojrozměrné mikro žebrování a kombinované použití polypropylenu vytvářejí na kůži mimořádný proud vzduchu. Nadměrné tělesné teplo se okamžitě odvádí, aniž by to mělo negativní dopad na sportovní výkon.

  • vhodné pod cyklistický dres, běžecké tričko, pro intenzivní sportovce vhodné i na běžecké lyžování
  • perfektně obepne vaše tělo a odvádí od něj pot

100% PŘÍRODNÍ, 100% FUNKČNÍ

Díky speciálnímu vláknu NATEX umožňuje UYN přírodě pracovat pro vaše blaho. NATEX je obzvláště lehký a snižuje hmotnost základní vrstvy o 25 procent. Oděvy NATEX schnou až o 50 procent rychleji než srovnatelné nylonové oblečení. 100% -přírodní organické vlákno je pružnější a bakteriostatický účinek minimalizuje pachy.

Související články

Parametry

Název parametru Hodnota
Kód produktu 062200714
Sezóna 2022/2023
Model Pánský


>