Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Souhlasím

Nastavení posedu na kole: během Tour de France za akční cenu!

BikefittingCyklistikaProdejna

Jezděte stejně jako profesionálové! Jak na to? Nechte si u nás nastavit správný posed na svém kole na unikátním stroji Trek Precision Fit a užijte si kolo na maximum. Nezmeškejte možnost bikefittingu za super cenu: přijďte k nám na prodejnu během Tour de France, od 6. do 28. července!

Nastavení posedu na kole: během Tour de France za akční cenu!

TREK PRECISION FIT EXKLUZIVNĚ V HARFASPORTU

Jako jediní v ČR nabízíme od začátku letošní cyklo sezóny službu Trek Precision Fit. Tato služba umožňuje zcela individuální a především správné nastavení posedu dle postavy, ale také potřeb cyklisty. Nastavení posedu je vhodné pro horská, silniční a triatlonová kola. Hlavní přinosy bikefittingu jsou: pohodlí, výkon, zasloužený požitek z jízdy, snížení rizika zdravotních problémů a nízký aerodynamický odpor.

FANDÍME CYKLISTICE A NADĚLUJEME

Přijďte k nám na prodejnu od  6. do 28. července pro výhodnou nabídku nastavení posedu, zarezervujte si termín bikefittingu nejpozději na 31. srpen 2019 a užívejte si parádní jízdu.

    • Nastavení posedu za akční cenu 990 Kč 

    • Nastavení posedu za 1 Kč ke koupi horského či silničního kola

 

 

 

o BIKEFITTINGU

Podobné články