Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Souhlasím

Atomic Premium Partner exkluzivně u nás

ProdejnaSjezdovky

Prohlédněte si sjezdové lyže a lyžařskou přilbu z exkluzivní řady Atomic Premium Partner 2020! Jak již název napovídá, kolekci "Premium Partner" naleznete pouze v několika vybraných prodejnách v České republice. Buďte na sjezdovce originální, vybírejte z řady Atomic Premium, kterou pro vás máme k dispozici!

Atomic Premium Partner exkluzivně u nás

Jaké modely jsou v řadě atomic Premium? 

V nabídce Atomic Premium Partner naleznete sportovní modely, které se těší na parádní výkon na sjezdovce. Jedná se převážně o pánské modely. Pro lyžařky je však v této kolekci zahrnut velice výkonný a elegantní model, který patří do oblíbené dámské řady Cloud. Mezi pánskými modely si vyberou příznivci slalomek i obřaček, ale také ti lyžaři, kteří rádi jezdí krátké i dlouhé oblouky. Kromě modelu Redster X6 a X7 je u modelů použit inovativní "posilovač řízení", tzv. Servotec umožňující lyžím rychlé zahájení oblouku, rychlé přehranění a dynamickou jízdu.

NA KRÁTKÝ OBLOUK

Atomic Redster S9I Premium 2020
 • Ryze sportovní lyže vhodné na upravenou sjezdovku
 • Zcela nová konstrukce 100% Camber v kombinaci s technologií Servotec 
 • Power Woodcore: sportovně dynamické dřevěné jádro vyrobené kombinací topolu a jasanu dává lyži stabilitu a tlumí vibrace při velkých rychlostech

NA KRÁTKÝ A STŘEDNÍ OBLOUK

Atomic Cloud Select Premium 2020
 • Nejvyšší model z řady Cloud, převzaté ze závodní řady lyží Atomic Redster. Zaručují agilní a stabilní lyžování. Tyto lyže poskytují výborné vlastnosti ve všech podmínkách.
 • Klasická metoda výroby lyží Camber - nejvyšší vyklenutí lyže pod středem lyže
 • Celodřevěné jádro Light Woodcore z pružného dřeva
 • Technologie Servotec Light pro snadné ovládání lyží a stabilní jízdu

NA DLOUHÝ a střední oblouk

Atomic Redster G9i Premium 2020
 • Upravená rovná sjezdovka sedí těmto lyžím nejvíce
 • Zcela nová konstrukce 100% Camber v kombinace s technologií Servotec 
 • Power Woodcore: sportovně dynamické dřevěné jádro, vyrobené kombinací topolu a jasanu, dává lyži stabilitu a tlumí vibrace při velkých rychlostech

UNIVERZÁLKY: od krátkého po dlouhý OBLOUK

Název "X" u lyží Atomic Redster X6 Premium 2020, Atomic Redster X7 WB Premium 2020 a Atomic Redster X9 WB Premium 2020 označuje Cross Turn, což znamená velký výkon a Multi Radius Sidecut. Díky tomu jsou lyže skvělými univerzálkami, kde radius osciluje mezi obřím slalomem a slalomem. Lyže tak lze použít dle libosti pro celosezónní lyžování na sjezdovce jak na krátký, tak na dlouhý oblouk. Díky širšímu středu nabízejí větší kontrolu a více síly bez ohledu na kvalitu sněhu. 

 • Lyže řady Redster X Premium jsou vybaveny vrstvami titanalu TITANIUM POWERED, zaručující výborné tlumení
  a vysokou torzní tuhost.
 • Lyže mají sendvičovou konstrukci FULL SIDEWALL, která zaručuje přesný přenos energie do hran.
 • U lyží Atomic Redster X9 WB je použita technologie Servotec.

Univerzální lyžařská helma s integrovaným visorem

ATOMIC SAVOR AMID VISOR HD PLUS 2020

Tato lyžařská helma má integrovaný visor, díky čemuž není potřeba lyžařských brýlí. Kombinace ochranné pěny AMID
s jádrem Holo Core zajišťuje vysokou bezpečnost. Helma je vybavena Live Fit vycpávkami a systémem 360° Fit. Všechny tyto prvky zvyšují pohodlí lyžaře při celodenním sjíždění sjezdovek. Helma poskytuje o 40 % vyšší ochranu hlavy, než předepisují normy.

NABÍDKA ATOMIC PREMIUM 2020

Podobné články