Vložky do bot tvarované individuálně na míru zákazníkovi

Připravujeme vložky do bot, které jsou 100% tvarovatelné podle nohy zákazníka přímo u nás v prodejně. Tvarujeme na míru vložky do všech typů sportovní obuvi, od lyžařských bot a bot na běžky, cyklistických treter i sportovní obuvi pro denní nošení.

Tvarování vložek, tzv. bootfittingu, se věnuje náš tým odborně vyškolených profesionálů s potřebnými zkušenostmi a vybavením již řadu let.

Vložky do bot na míru

Francouzský výrobce Sidas již od roku 1975 vyvíjí technologie výroby vložek na míru dle chodidla zákazníka. Vložky do bot na míru z řady Sidas Custom jsou vyrobeny z termoplastických a dalších materiálů, jichž skladba je zvolena dle aktivity, pro kterou jsou vložky učeny.

Například vložky na míru do lyžařských bot jsou tuhé, aby byla maximalizovaný stabilita a přenos sil z nohy a botu a déle směrem na lyži. Naopak individuální vložky do bot pro běžné nošení nebo například vložky do běžecké obuvi jsou vyrobeny z flexibilních materiálů, aby byla podpořena stabilita a tlumení, ale při tom nebyla omezena přirozená funkce chodidla.

Pokud hledáte pro svá chodidla to nejlepší, Sidas Custom jsou vložky na míru 100% přizpůsobené specifikům vašeho chodidla.

NABÍDKA VLOŽEK DO BOT

Individuálně tvarované vložky do cyklistických treter

Komfort a výhody individuálně tvarovaných vložek do bot oceňují i profesionální cyklisté, jako i náš nejlepší biker Ondřej Cink.

Jaké hlavní výhody mají individuálně tvarované vložky do cyklistických treter?

To vám poví český guru bikefittingu Pavel Štědrý.

 

HLAVNÍ VÝHODY TVAROVANÝCH VLOŽEK DO CYKLISTICKÝCH BOT
 • úspora energie
 • biomechanická výhoda – stabilita v oblasti kolene a pánve
 • komfort

Individuálně tvarované vložky do všech typů sportovních bot

Jaké jsou další benefity individuálně tvarovaných vložek a do jakých typů obuvi vložky nabízíme? Odpovídá Ondřej Štangler, jeden z předních bootfitterů a specialista na lyžařské boty na míru Strolz.

 

HLAVNÍ VÝHODY TVAROVANÝCH VLOŽEK DO VŠECH SPORTOVNÍCH BOT
 • rozložení váhy těla rovnoměrně na celé chodidlo
 • podpora klenby
 • eliminace únavy nohy, křečí a otlaků
 • správná fixace vnitřního kotníku
 • úspora energie
 • komfort
NAŠE NABÍDKA INDIVIDÁLNĚ TVAROVANÝCH VLOŽEK DO SPORTOVNÍCH BOT

Dopřejte si komfort individuálně tvarovaných vložek přesně na vaše chodilo. Naše nabídka je kompletní pro všechny sportovní i volnočasové aktivity.

 1. cyklistika
 2. sjezdové lyžování
 3. skialpové lyžování
 4. běžecké lyžování
 5. outdoor
 6. běh
 7. multisport

JAK SE OBJEDNAT?

Každý den je u nás na prodejně jeden specialista na bootfitting, objednání předem tedy není nutné a můžete se domluvit vždy individuálně při návštěvě prodejny.

Celý proces přípravy vložek na míru trvá cca 45 minut.

NABÍDKA VLOŽEK DO BOT

VYBRAT BOTY NA KOLO