Užijte si léto s dopravou zdarma k nákupu nad 1 000 Kč!

Vložky do bot tvarované individuálně na míru zákazníkovi

Připravujeme vložky do bot, které jsou 100% tvarovatelné podle nohy zákazníka přímo u nás v prodejně. Tvarujeme na míru vložky do všech typů sportovní obuvi, od lyžařských bot a bot na běžky, cyklistických treter i sportovní obuvi pro denní nošení.

Tvarování vložek, tzv. bootfittingu, se věnuje náš tým odborně vyškolených profesionálů s potřebnými zkušenostmi a vybavením již řadu let.

Vložky do bot na míru

Francouzský výrobce Sidas již od roku 1975 vyvíjí technologie výroby vložek na míru dle chodidla zákazníka. Vložky do bot na míru z řady Sidas Custom jsou vyrobeny z termoplastických a dalších materiálů, jichž skladba je zvolena dle aktivity, pro kterou jsou vložky učeny.

Například vložky na míru do lyžařských bot jsou tuhé, aby byla maximalizovaný stabilita a přenos sil z nohy a botu a déle směrem na lyži. Naopak individuální vložky do bot pro běžné nošení nebo například vložky do běžecké obuvi jsou vyrobeny z flexibilních materiálů, aby byla podpořena stabilita a tlumení, ale při tom nebyla omezena přirozená funkce chodidla.

Pokud hledáte pro svá chodidla to nejlepší, Sidas Custom jsou vložky na míru 100% přizpůsobené specifikům vašeho chodidla.

NABÍDKA VLOŽEK DO BOT

 

Individuálně tvarované vložky do všech typů sportovních bot

Jaké jsou další benefity individuálně tvarovaných vložek a do jakých typů obuvi vložky nabízíme? Odpovídá Ondřej Štangler, jeden z předních bootfitterů a specialista na lyžařské boty na míru Strolz.

 

HLAVNÍ VÝHODY TVAROVANÝCH VLOŽEK DO VŠECH SPORTOVNÍCH BOT
 • rozložení váhy těla rovnoměrně na celé chodidlo
 • podpora klenby
 • eliminace únavy nohy, křečí a otlaků
 • správná fixace vnitřního kotníku
 • úspora energie
 • komfort
NAŠE NABÍDKA INDIVIDÁLNĚ TVAROVANÝCH VLOŽEK DO SPORTOVNÍCH BOT

Dopřejte si komfort individuálně tvarovaných vložek přesně na vaše chodilo. Naše nabídka je kompletní pro všechny sportovní i volnočasové aktivity.

 1. cyklistika
 2. sjezdové lyžování
 3. skialpové lyžování
 4. běžecké lyžování
 5. outdoor
 6. běh
 7. multisport

Bootfitting lyžařských bot

LYŽÁKY NA MÍRU STROLZ


 

Individuálně tvarované vložky do cyklistických treter

Komfort a výhody individuálně tvarovaných vložek do bot oceňují i profesionální cyklisté, jako i náš nejlepší biker Ondřej Cink.

Jaké hlavní výhody mají individuálně tvarované vložky do cyklistických treter?

To vám poví český guru bikefittingu Pavel Štědrý.

 

HLAVNÍ VÝHODY TVAROVANÝCH VLOŽEK DO CYKLISTICKÝCH BOT
 • úspora energie
 • biomechanická výhoda – stabilita v oblasti kolene a pánve
 • komfort

JAK SE OBJEDNAT?

Každý den je u nás na prodejně jeden specialista na bootfitting, objednání předem tedy není nutné a můžete se domluvit vždy individuálně při návštěvě prodejny.

Celý proces přípravy vložek na míru trvá cca 45 minut.

NABÍDKA VLOŽEK DO BOT