CASHBACK 12 % Z PRODEJNÍ CENY KOLA! PLATÍ POUZE NA NÁKUP KOLA NA PRODEJNĚ DO 30. 6. 2024 NA VŠECHNA DOSPĚLÁ KOLA I TA VE SLEVĚ.

Bontrager Circuit WaveCel

-40%
Výprodej

Barva:

Velikost:

Skladová dostupnost

Bontrager Circuit WaveCel je mimořádně lehká a elegantní přilba se zvýšenou ochranou technologie WaveCel. Více

4 199 Kč –40%
2 519 Kč

Popis

Silniční helma Bontrager Circuit WaveCel je vybavena těmi nejlepšími prvky, technologií WaveCel, upínáním BOA, zaručující prvotřídní komfort a bezpečí a systémem Blendr pro upnutí světla nebo kamery.

Technologie WaveCel je skládaná buněčná vrstva, která vystýlá vnitřek přilby. Tato technologie, která se používá výlučně v přilbách Bontrager, představuje revoluci v oblasti bezpečnostních standardů.

Systém zapínání pomocí koleček Boa® umožňuje snadné upnutí a nastavení přilby jednou rukou. Upínací systém Blendr umožňuje snadné připevnění GoPro kamery a světel Bontrager. Tvarovaná kompozitní skořepina zlepšuje integritu přilby a nabízí širší možnosti odvětrávání. Úchyty pásků LockDown zajišťují snadné nastavení popruhů. Vnitřní větrací otvory zajišťují proudění vzduchu kolem hlavy a udržují ji v chladu a suchu.

V případě poškození při nehodě nabízí program Crash Replacement Guarantee výměnu přilby zdarma během prvního roku vlastnictví

Specifikace
  • Silnice
  • Technologie - WaveCel
  • Systém zapínání - BOA®
  • Pad material - vložky odvádějící vlhkost
  • Buckle type - Fidlock
  • Crash Replacement Guarantee video - https://youtu.be/VRSo9wHo_jg

Související články

Parametry

Název parametru Hodnota
Kód produktu 240100816
Model Pánský / Dámský
Sezóna 2022
Typ Silniční


>