VÁNOCE V POHODĚ

S HARFASPORTEM zvládnete vánoce v klidu - nyní doprava zdarma pro objednávky nad 1 000 Kč a navíc prodloužená lhůta na vrácení zboží až do 31. 1. 2024.

Objednávejte včas, dodat zboží do vánoc stíháme pro objednávky do 18. 12. 23. Ale i potom máte možnost objednávat s osobním vyzvednutím na prodejně, kde pro vás budeme ještě 23. 12. 23 až do 20:00.

Pro nerozhodné máme připravené dárkové poukazy - dárkové poukazy posíláme poštou, je možné je uplatnit jak na eshopu, tak na prodejně.

 

DÁRKY PRO MUŽE                                                        DÁRKY PRO ŽENY                                                         DÁRKY PRO DĚTI        

Dárky pro muže

Máme pro vás tipy na dárky pro lyžaře i cyklisty. Vybrali jsme pro vás zaručené tipy na dárky pro sportovce - a pokud se náhodou netrefíte, můžete cokoliv vyměnit až do 31.1.2024. Jestli si nejste jistí, vsaďte na osvědčenou tutovku - dárkový poukaz.

Dárky pro ženy

Aneb jak být na svahu v teple a dobře vypadat - vybrané tipy na dárky pro lyžařky a cyklistky. Pokud se úplně přesně netrefíte, vše můžete vyměnit až do 31.1.2024. A sázkou na jistotu jsou vždy dárkové poukazy!

Dárky pro každého

Aneb pokud jste si dosud nevybrali