Head Worldcup e.Race Team JRS/JRS 7.5 GW Jr

-20%
DOPRAVA ZDARMA
Kolekce 2023

Barva:

Délka:

Skladová dostupnost

Head Worldcup e.Race Team JRS je ideální závodní lyží pro budoucí šampiony. Je navržena pro děti, které rády jezdí carvingovým stylem. Více

9 580 Kč –20%
7 664 Kč

Popis

Head Worldcup e.Race Team JRS je nejkratší lyží se sendvičovou konstrukcí na světě. Je to dokonalý stroj na rychlost pro mladé lyžaře, které stojí na začátku své cesty směrem k závodním tratím. Lyže s dřevěnou konstrukcí je určena pro děti, které již zvládly carving a jsou zdatnými lyžaři. Zásluhou prověřené technologie Head nabízejí stejné jízdní vlastnosti jako modely pro dospělé.

Elektronický obvod EMC F (Energy Management Circuit Front) je vybaven keramickou piezoelektrickou destičkou zabudovanou v přední části lyže. Kinetická energie se zde přeměňuje na elektronickou energii a elektronická energie se zase využívá k pohlcování negativních vibrací. To znamená, že lyže jezdí plynuleji a umožňuje lyžovat na vyšší úrovni. GRAFEN je nejtenčí a nejlehčí prvek, jaký kdy lidstvo objevilo. GRAFEN je také nejpevnějším materiálem na planetě, pevnější než diamant a 300 krát pevnější než ocel a to vše v tloušťce jednoho atomu.

Stabilita, přímý přenos síly a přesné ovládání lyží - to je vázání JRS 7.5 GW CA pro mladé lyžaře. Toto juniorské vázání umožňuje snadný nástup a výstup při nízké hmotnosti a je kompatibilní se všemi typy lyžařských bot (A/C/GW A/GW C).

Specifikace
  • Vázání - JRS 7,5 GW CA
  • EMC F
  • Graphene Worldcup Sandwich Construction
  • UHM C Base
  • Structured Surface
  • Deska - JRS Base
  • Hmotnost bez vázání - 2400 g / délka 140 cm

Parametry

Název parametru Hodnota
Kód produktu 020100787
Model Chlapecký
Profil jezdce Sportovní
Sezóna 2022/2023

Technologie

SENDVIČOVÁ KONSTRUKCE WORLDCUP

Celodřevěné jádro spolu s bočnicemi po celé délce lyže je jedna z nejlepších konstrukcí. Bočnice dokonale přenášejí impulsy na...

zobrazit více

STRUKTUROVANÁ SKLUZNICE UHM C

Velmi odolná skluznice s výbornými skluznými vlastnostmi.

zobrazit více

>