Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Souhlasím

Cyklovyjížďka s HARFASPORTem 15. 8.

CyklistikaVýlety

Rádi byste vyrazili na kolo a nemáte s kým? Popovídali si o cyklistice? Něco se dozvědět o výživě? Zjistit, jak to chodí na Ironmanu nebo jiných ultra triatlonech? Pojeďte s námi a triatlonistou Honzou Strangmüllerem ve středu 15. 8. od 17 hodin na cyklistickou vyjížďku!

Cyklovyjížďka s HARFASPORTem 15. 8.

KDY a KDE?: 15.8. V 17 hodin od prodejny harfasport

Lehkou vyjížďku na MTB povede profesionální triatlonista Honza Strangmuller, který Vám rád zodpoví veškeré dotazy ohledně tréninku, výživy, jak to na takových dlouhých závodech chodí a další spoustu zajímavostí.

Honza pro Vás připravil nenáročnou trasu kolem 30 km se startem v HARFASPORTu a poté směrem na východ Prahy kolem Kyjského rybníka, Počernic, Běchovic a možná lesem až do Klánovic, kde se obrátíme a zamíříme zpět do Prahy s návratem opět na prodejnu.

Na vyjížďku vám rádi poskytneme některé z našich testovacích kol zcela ZDARMA. V současné době však kola z testcentra vyprodáváme a nabídka je tedy omezená. Nechte si poradit s výběrem, ověřte dostupnost a zamluvte si kolo předem na e-mailu stangler@harfasport.cz nebo telefonu 702 081 604.

Pro každého nového účastníka je také připraveno občerstvení na cestu v podobě láhve s iontovým nápojem a energetický gel.

neváhejte a pojeďte si s námi a dalšími cyklistickými nadšenci užít pohodové odpoledne na kole.

Přihlásit se můžete na mailové adrese stangler@harfasport.cz nebo telefonu 702 081 604.

Přikládáme fotky z předchozích vyjížděk plných úsměvů a dobré nálady.

Jan Strangmüller

Triatlonu se věnuji od roku 1994, kdy jsem od juniorských let a krátkých triatlonů postupně přecházel na delší distance. Svého prvního Ironmana jsem chtěl jet ještě před 18. rokem, ale vzhledem k mému věku jsem musel ještě chvíli počkat. Mezitím jsem se naučil na kajaku a v Kvadriatlonu získal několik titulů Mistra světa a Evropy.

V roce 1999 jsem konečně začal s dlouhým triatlonem a svůj první Ironman v Klagenfurtu jel za 8:43. Zde jsem se kvalifikoval na Havaj a tam také vyhrál při svém prvním startu za 9:09.

Od té doby je pro mě Ironman srdcová záležitost a do roku 2005, kdy jsem ukončil závodní činnost. Jako profesionál jsem dosáhl výsledků, na které jsem velmi pyšný a hrdý.

IRONMAN KOREA CHAMPION
IRONMAN HAWAII 1. místo 18-24 9:09,59
IRONMAN HAWAII PRO 22. místo 9:00,09
IRONMAN MALAYSIA 3. místo
IRONMAN CALIFORNIA 5. místo
IRONMAN FLORIDA 7. místo
IRONMAN PODERSDORF 1. místo  8:23,27
Mistrovství světa v dlouhém triatlonu IBIZA 3. místo teamy
Mistrovství Evropy v dlouhém triatlonu Almere 2. místo teamy
Nejlepší čas na IM 8:23,27
IRONMAN HAWAII 2017 - 9:41 ( kategorie 40-44 )

Podobné články